• Akce & Semináře
    Akce & Semináře

    Jsme plní nápadů a inspirace. Udržujte svou angličtinu ve formě
    a stále se zlepšujte. Na rozmluvení nejlépe zabírá praxe! Dopřejte si
    náš kurz angličtiny plný zábavy a radosti z okamžitých výsledků

    Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Rádi podpoříme váš zájem se zlepšit v angličtině. Každý absolvent našeho semináře má nárok na + 2 VH zdarma v hodnotě 1250 Kč po uhrazení kurzu Individuální výuky angličtiny nebo Skype lekcí angličtiny. Kontaktujte nás a zažádejte si o své 2 VH zdarma navíc k vašemu individuálnímu kurzu.

Ve Frýdku-Místku, cena 1 490 Kč. Paměťové a mentální techniky, učení v hladině alfa. Naučte svůj mozek nové triky, jak paměť ovlivnit a využívat na 100%. Na semináři vám předáme komplexní informace o efektivním učení včetně jejich praktického procvičení – aplikováno na angličtinu. Využíváme poznatky moderní neurovědy a víme, jak mozek funguje.

Kurzy angličtiny a Zážitková pedagogika Frýdek-Místek. Pro nováčky Individuální lekce angličtiny zdarma. Zcela nezávazně zjistěte, JAK nevšedně učíme angličtinu, a pak se v klidu rozhodněte, jak nám to spolu šlo. Učte se s námi chytře, pomocí Paměťových technik a triků. Ukážeme vám, jak odložit ostych z mluvení a mít 100% paměť. Společně na angličtinu vyzrajeme!

Individuální kurzy angličtiny se zážitky podpořené Paměťovými technikami a triky jsou naším hitem. Dělají totiž studenty šťastné. Konečně vědí, jak si vše snadno zapamatovat a díky Zážitkové pedagogice mizí obavy z mluvení. Vysvětlíme Vám, proč jste nemohli rozumět mluvené angličtině, abyste od teď rozuměli každému. Objednejte si Lekci angličtiny zdarma.

Skype konverzační kurz angličtiny. Protože se potřebuješ domluvit anglicky s každým a všude. Zvedneme ti sebevědomí. Učební materiály dostaneš zdarma, ušité tobě na míru. Uč se pohodlně z domova. Užij si individuální online Skype kurz s nadšeným lektorem. Nemusíš nikam dojíždět. Uspoříš čas a můžeš si na sobě nechat i své oblíbené pyžamo :o)

Výuka angličtiny v hladině alfa, cena: 7 990 Kč. Cena zahrnuje celkem 34 vyuč. hod. + 6 hod. večerní videoprojekce v angličtině. Služby hotelu Mesit, Horní Bečva, Beskydy, si hradí studenti individuálně, cena 4 950 Kč zahrnuje: ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, plnou penzi, free wi-fi, hotelový bazén zdarma, whirlpool nebo saunu zdarma.

Intenzivní kurz Zážitkové angličtiny s Paměťovými triky na míru Vašim požadavkům. Myslíte to se svou angličtinou vážně? Pak je optimální strávit mluvením a poslechem celý den. Začátečníkům i pokročilým nabízíme 8 hodin intenzivní praxe. Prožijeme spolu nevšední den a domluvíme se anglicky nebo pantomimou :o) Objednejte si ukázkovou Lekci zdarma.

Skupinové kurzy angličtiny se zážitky pro 2 – 4 osoby. Čím vyléčit špatnou paměť a strach z mluvení? Malou změnou v myšlení pomocí Zážitkové angličtiny a Paměťových technik. S parťáky na stejné úrovni znalostí rychle zjistíte, že každý dělá chyby a je dobré si to dovolit. Objednejte si ukázkovou Lekci angličtiny zdarma a zažijte přátelskou atmosféru plnou legrace.

Unikátní kurz angličtiny jako dárek. Máte v rodině věčného začátečníka, který se potřebuje rozmluvit anglicky? Naučíme vás paměťové techniky a triky pravohemisférového učení. Ozvěte se, domluvíme se na finanční hodnotě Dárkového poukazu a typu kurzu, který utvoříme na míru vašim potřebám. Na poukaz vepíšeme text věnování dle vašeho přání.

Kvalitní kurz angličtiny jako dárek. Potřebují se vaši blízcí zlepšit v angličtině? Učením v hladině alfa dosáhnete pokroku rychle a poznáte svůj mozek z nového pohledu. Ozvěte se, domluvíme se na finanční hodnotě Dárkového poukazu a typu kurzu, který utvoříme na míru vašim potřebám a požadavkům. Na poukaz vepíšeme text věnování dle vašeho přání.

Angličtina přes Skype jako dárek. Překvapte své blízké konverzační angličtinou po internetu. Ideální řešení, pokud si při výuce přejete zůstat v pohodlí domova nebo vaší kanceláře. Ozvěte se, domluvíme se na finanční hodnotě Dárkového poukazu. Kurz utvoříme na míru vašim individuálním potřebám. Na poukaz vepíšeme váš text s věnováním.

Intenzivní kurz angličtiny jako dárek. Spojit příjemné s užitečným? Přijeďte se spolu s partnerkou či partnerem naučit anglicky do Beskyd a věnujte si kurz jako dárek. Ozvěte se, domluvíme se na termínu, který se vám hodí. Na poukaz vepíšeme text věnování dle vašeho přání.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023