• Akce & Semináře
    Akce & Semináře

    Jsme plní nápadů a inspirace. Udržujte svou angličtinu ve formě
    a stále se zlepšujte. Na rozmluvení nejlépe zabírá praxe! Dopřejte si
    náš kurz angličtiny plný zábavy a radosti z okamžitých výsledků

    Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Intenzivní kurz angličtiny jako dárek. Spojit příjemné s užitečným? Přijeďte se spolu s partnerkou či partnerem naučit anglicky do Beskyd a věnujte si kurz jako dárek. Ozvěte se, domluvíme se na termínu, který se vám hodí. Na poukaz vepíšeme text věnování dle vašeho přání.

Kvalitní kurz angličtiny jako dárek. Potřebují se vaši blízcí zlepšit v angličtině? Učením v hladině alfa dosáhnete pokroku rychle a poznáte svůj mozek z nového pohledu. Ozvěte se, domluvíme se na finanční hodnotě Dárkového poukazu a typu kurzu, který utvoříme na míru vašim potřebám a požadavkům. Na poukaz vepíšeme text věnování dle vašeho přání.

Unikátní kurz angličtiny jako dárek. Máte v rodině věčného začátečníka, který se potřebuje rozmluvit anglicky? Naučíme vás paměťové techniky a triky pravohemisférového učení. Ozvěte se, domluvíme se na finanční hodnotě Dárkového poukazu a typu kurzu, který utvoříme na míru vašim potřebám. Na poukaz vepíšeme text věnování dle vašeho přání.

Angličtina přes Skype jako dárek. Překvapte své blízké konverzační angličtinou po internetu. Ideální řešení, pokud si při výuce přejete zůstat v pohodlí domova nebo vaší kanceláře. Ozvěte se, domluvíme se na finanční hodnotě Dárkového poukazu. Kurz utvoříme na míru vašim individuálním potřebám. Na poukaz vepíšeme váš text s věnováním.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023