• Akce & Semináře
    Akce & Semináře

    Jsme plní nápadů a inspirace. Udržujte svou angličtinu ve formě
    a stále se zlepšujte. Na rozmluvení nejlépe zabírá praxe! Dopřejte si
    náš kurz angličtiny plný zábavy a radosti z okamžitých výsledků

    Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Kurzy angličtiny a Zážitková pedagogika Frýdek-Místek. Pro nováčky Individuální lekce angličtiny zdarma. Zcela nezávazně zjistěte, JAK nevšedně učíme angličtinu, a pak se v klidu rozhodněte, jak nám to spolu šlo. Učte se s námi chytře, pomocí Paměťových technik a triků. Ukážeme vám, jak odložit ostych z mluvení a mít 100% paměť. Společně na angličtinu vyzrajeme!

Individuální kurzy angličtiny se zážitky podpořené Paměťovými technikami a triky jsou naším hitem. Dělají totiž studenty šťastné. Konečně vědí, jak si vše snadno zapamatovat a díky Zážitkové pedagogice mizí obavy z mluvení. Vysvětlíme Vám, proč jste nemohli rozumět mluvené angličtině, abyste od teď rozuměli každému. Objednejte si Lekci angličtiny zdarma.

Skype konverzační kurz angličtiny. Protože se potřebuješ domluvit anglicky s každým a všude. Zvedneme ti sebevědomí. Učební materiály dostaneš zdarma, ušité tobě na míru. Uč se pohodlně z domova. Užij si individuální online Skype kurz s nadšeným lektorem. Nemusíš nikam dojíždět. Uspoříš čas a můžeš si na sobě nechat i své oblíbené pyžamo :o)

Výuka angličtiny v hladině alfa, cena: 5 100 Kč. Cena zahrnuje celkem 34 vyuč. hod. + 6 hod. večerní videoprojekce v angličtině. Služby hotelu Mesit, Horní Bečva, Beskydy, si hradí studenti individuálně, cena 2 970 Kč zahrnuje: ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, plnou penzi, free wi-fi, hotelový bazén zdarma, whirlpool nebo saunu zdarma.

Intenzivní kurz Zážitkové angličtiny s Paměťovými triky na míru Vašim požadavkům. Myslíte to se svou angličtinou vážně? Pak je optimální strávit mluvením a poslechem celý den. Začátečníkům i pokročilým nabízíme 8 hodin intenzivní praxe. Prožijeme spolu nevšední den a domluvíme se anglicky nebo pantomimou :o) Objednejte si ukázkovou Lekci zdarma.

Skupinové kurzy angličtiny se zážitky pro 2 – 4 osoby. Čím vyléčit špatnou paměť a strach z mluvení? Malou změnou v myšlení pomocí Zážitkové angličtiny a Paměťových technik. S parťáky na stejné úrovni znalostí rychle zjistíte, že každý dělá chyby a je dobré si to dovolit. Objednejte si ukázkovou Lekci angličtiny zdarma a zažijte přátelskou atmosféru plnou legrace.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023