• Akce & Semináře
    Akce & Semináře

    Jsme plní nápadů a inspirace. Udržujte svou angličtinu ve formě
    a stále se zlepšujte. Na rozmluvení nejlépe zabírá praxe! Dopřejte si
    náš kurz angličtiny plný zábavy a radosti z okamžitých výsledků

    Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Ve Frýdku-Místku, cena 1 490 Kč. Paměťové a mentální techniky, učení v hladině alfa. Naučte svůj mozek nové triky, jak paměť ovlivnit a využívat na 100%. Na semináři vám předáme komplexní informace o efektivním učení včetně jejich praktického procvičení – aplikováno na angličtinu. Využíváme poznatky moderní neurovědy a víme, jak mozek funguje.

 

 

Co vás naučíme

Naučíme vás, jak se učit efektivně. 15 min studia denně vás rychle posune vpřed, díky funkčním paměťovým technikám. Zjistíte, jak si správně a trvale zapamatovat vše, co považujete za podstatné. Především jak pracovat s anglickými slovíčky a celými konverzačními tématy. Praxí ověřené techniky, které používají soutěžící na Mistrovství světa v paměťových disciplínách, se dnes naučíte také.

Co můžete očekávat

Budete se dobře bavit, hodně smát a žasnout, jak jsou principy našeho myšlení jednoduché a mocné. Dozvíte se, jaký jste „paměťový typ“ a zjistíte, že jste lepší, než si myslíte. S námi se při učení angličtiny můžete dostat až ke změně životních postojů, mentálních návyků a odstartovat tak svůj osobnostní růst a pozitivní myšlení šťastného člověka.

Každý dostane dárek

Absolventům nabízíme Individuální, Skupinové nebo Skype kurzy angličtiny na míru za zvýhodněné ceny. Naučte se anglicky s námi, věnujeme vám nezávaznou Ukázkovou lekci angličtiny a paměťových technik zdarma. Napište si o ni :O)

Stravování

Stravování si účastníci zajišťují vlastní. Doporučíme vám příjemnou restauraci s chutnými obědy. Rozvrh semináře obsahuje polední pauzu na oběd a odpolední svačinu. Atmosféru našeho setkání podporujeme srdečnou nabídkou bylinkového čaje a bio aromaterapií.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023