• Reference
  Reference

  Jsme kreativní, vstřícní a neustále dbáme na vysoký standard
  našich služeb. Baví nás naplňovat všechny profesní výzvy.
  Nejvíce nás však motivuje spokojenost našich studentů
  i firemních klientů. Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci.

  Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Jazyková agentura ANGLOSONIC pro nás realizovala několik pobytových kurzů angličtiny v Beskydech a firemní výuku na pracovišti.

Před zahájením výuky proběhla nezávazná Ukázková lekce, kde jsme měli férovou možnost posoudit kvalitu výuky. Poté jsme si vyžádali jazykový audit. Získali jsme skutečný obraz o našich jazykových dovednostech a poznali jsme oblasti, kde se nejvíce potřebujeme zlepšit. Výuku jsme si přáli zacílit na specifickou slovní zásobu a přednostně rozvinout své komunikační dovednosti. Na základě našich požadavků nám metodik firmy ANGLOSONIC vypracoval učební plán na míru.

Celý náš tým se shoduje, že naše lekce angličtiny jsou zábavné a učení má efekt. Zkušení lektoři nás úspěšně rozmluvili. Získali jsme sebevědomí a jsme schopni samostatně řešit pracovní záležitosti v anglickém jazyce. Vidíme své zlepšení a výsledky. Jazykovou agenturu ANGLOSONIC hodnotíme jako kvalifikovaného a spolehlivého partnera, vhodného pro dlouhodobou spolupráci. Naše nároky na kvalitu a zacílení jazykových kurzů vždy profesionálně naplnili.

Kontaktní osoba:   Ing. Dalibor Lys cez logo
Kontaktní telefon: +420 606 777 834
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společně s manželkou jsme se potřebovali rychle zdokonalit v mluvení a poslechu před cestou do zahraničí. Zaujal nás Celodenní intenzivní kurz angličtiny firmy ANGLOSONIC. Na 4 dny jsme přijeli do Beskyd, pracovně jsme „vypli“ a plně se ponořili do angličtiny.

Výuka měla efekt, byla intenzivní a hodně nás to posunulo dál. Před kurzem jsme využili Skype Ukázkovou lekci, kde se nám lektorka plně věnovala, vyhodnotila naši jazykovou úroveň a zeptala se na naše potřeby a očekávání. Díky tomu Učební plán dokonale odpovídal našim požadavkům. Po 4 intenzivních dnech jsme odjížděli plni anglické slovní zásoby a beze studu z mluvení cizím jazykem.

Mentální a paměťové techniky i učení v hladině alfa nás nadchlo, naučili jsme se mnoho paměťových triků, které se nám hodí i v osobním životě. Pokud se chcete naučit anglicky kvalitně a zábavně, kurzy u ANGLOSONIC vřele doporučujeme.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Již třetím rokem využívám Individuální lekce angličtiny. Lektorka jazykové agentury ANGLOSONIC dojíždí ke mně domů. Výuka má příjemnou atmosféru a učební plán přesně odpovídá mým potřebám. Oceňuji vytrvalou podporu lektorky mě motivovat, ať maximálně mluvím anglicky při výuce i v soukromém životě. Často děláme poslechová cvičení a já získávám sebevědomí, protože mluvené angličtině konečně rozumím. Během lekcí jsem získala dovednosti pravohemisférového učení a začala jsem při samostudiu používat 5 jednoduchých technik, jak si slovíčka a celé věty rychle a trvale zapamatovat.

Baví mě se stále zlepšovat a těším se na každou další lekci. Všem začátečníkům i pokročilým studentům angličtiny doporučuji výuku u ANGLOSONIC. Je unikátní, zábavná a paměťové techniky skutečně fungují.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S cizinci komunikuji v práci a při cestování. Ráda jezdím opakovaně na Pobytové kurzy angličtiny v Beskydech pořádané jazykovou agenturou ANGLOSONIC. Byla jsem již 3 krát. Po celou dobu pobytu (4 dny) s námi čeští lektoři i rodilí mluvčí hovoří výhradně anglicky. Díky tomu se „přepnu“ na myšlení v angličtině a perfektně se rozmluvím. Naučila jsem se zásady 100% zapamatování a jednoduché mentální techniky, díky kterým se mohu na svou paměť spolehnout. Vidím svůj pokrok a konečně se nebojím mluvit anglicky.

Pokud se také potřebujete rozmluvit a zlepšit si paměť, kurzy pořádané firmou ANGLOSONIC jsou správnou volbou.

Kontaktní telefon: +420 602 589 082
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jazykovou agenturu ANGLOSONIC jsem si vybral proto, že mě zaujala nabídka výuky angličtiny podpořená Mentálními a paměťovými technikami. V rámci firemní výuky již dva roky využívám individuální lekce. Jsem velmi spokojen s přístupem lektora k mým požadavkům na učební plán. A oceňuji, že termíny lekcí vstřícně přizpůsobuje mému časovému harmonogramu. Přestože jsem pracovně vytížen, díky paměťovým technikám se mi učení daří a svůj pokrok v angličtině vidím každý týden.

Jako ředitel společnosti doporučuji agenturu ANGLOSONIC všem moderním firmám, které hledají profesionálního a spolehlivého partnera pro jazykové vzdělání v angličtině.

Kontaktní telefon: +420 774 127 745 monaokna
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jazykovými kurzy agentury ANGLOSONIC jsem nadšená. Dva semestry jsem navštěvovala Skupinový kurz pro 3 osoby, kde jsem se naučila pro mě zcela nové Techniky učení. Díky vyhodnocení mého testu paměti jsem získala uvědomění, jak vlastně paměť funguje a jak si slovní zásobu správně „zapamatovat“. Dnes využívám individuální Skype lekce angličtiny. Nemohu se vázat na pevný termín lekcí, protože jsem velmi pracovně vytížená. Současné termíny výuky s lektorem domlouvám operativně dle vlastních potřeb. Učení přes Skype realizuji buď v práci, nebo doma. Je to praktické a pohodlné, nemusím nikam dojíždět. Velkou výhodou je, že lekce jsou zaměřené především na konverzaci.

Jsem spokojená s individuálním přístupem lektora. Vždy přesně pozná, co potřebuji procvičit nejvíce. Můj názor je, že jazyková agentura ANGLOSONIC vyučuje profesionálně a pečlivě, s důrazem na osobní požadavky studentů.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Angličtinu se učím teprve prvním rokem. Protože jsem začátečník a nemám právě nejlepší paměť, využil jsem seminář Mentální a paměťové techniky od vzdělávací agentury ANGLOSONIC. Praktické dovednosti, které jsem díky semináři za jeden den získal, mě motivovaly. Rozhodl jsem se, že se angličtinu zvládnu naučit. Nyní využívám soukromé lekce Prožitkové angličtiny a s lektorkou jsem na 100% spokojen. Gramatická témata pobíráme v mé kanceláři ve firmě a konverzační obraty i slovní zásobu procvičujeme přímo v terénu. Vše nové, co se naučím, mohu ihned využít v reálných situacích a tak si zvykám anglicky mluvit i myslet.

Skutečně jsem nevěděl, že existuje tolik jednoduchých způsobů a technik, jak si anglická slovíčka trvale udržet aktivní. Nyní jsem se zlepšil natolik, že si umím rychle zapamatovat celé věty i dialogy. A stejný pokrok přeji i Vám. S ANGLOSONIC to také zvládnete.

 

ipowKontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S agenturou ANGLOSONIC spolupracujeme v oblasti jazykového vzdělávání od roku 2014. Jsme nadšeni individuálním přístupem k našim potřebám a unikátní metodikou – Mentální a paměťové techniky. Získali jsme praktické dovednosti v pravohemisférovém učení. Všechny techniky jsou jednoduché a funkční. Podporují 100% zapamatování a rychlý pokrok v rozšíření slovní zásoby.

Lektoři flexibilně a profesionálně přizpůsobují obsah lekcí angličtiny našim aktuálním potřebám. Dle silných a slabších stránek studentů volí zaměření výuky na poslechové porozumění či získání sebevědomí v osobním mluveném projevu. Náš pokrok v angličtině je viditelný, především jsme připraveni používat angličtinu v obchodní praxi, tj. v osobní, telefonické či písemné komunikaci s našimi zahraničními obchodními partnery. Navíc se snadno domluvíme anglicky v potřebných situacích v osobním životě.

Z vlastní zkušenosti s úctou potvrzujeme, že ANGLOSONIC je vhodný partner pro dlouhodobou a efektivní spolupráci. Profesionálně vyřeší Vaše požadavky na praktické vzdělání v angličtině.

Kontaktní telefon: +420 556 880 940 TRASO LOGO
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jazyková agentura ANGLOSONIC nám zajišťuje osobní a telefonické tlumočení při obchodních jednáních a na veletrzích. Dále pro nás realizuje překlady odborných a obchodních textů z a do anglického jazyka. Oceňujeme jejich vysoce profesionální přístup a operativnost při řešení našich urgentních zakázek.

Kontaktní telefon: +420 737 418 671 logo kawulok
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S jazykovou agenturou ANGLOSONIC spolupracujeme již 4 roky a s jejich profesionálním a vstřícným přístupem jsme velice spokojeni. Výsledný překlad nám vždy dodali ve sjednaném termínu včetně grafického zpracování.

Realizovali pro nás množství zakázek z oblasti odborné, obchodní a právní. S kvalitou a dodržením odborné terminologie jsme byli vždy spokojeni. Jejich expresní služby využíváme jak pro překlady běžné, tak se soudním ověřením, mezi jazyky angličtina a čeština. Překladatelé jazykové agentury ANGLOSONIC jsou lingvisticky a odborně na výši a proto je můžeme všem prosperujícím firmám rozhodně doporučit.

 

logo hosek tradeKontaktní telefon: +420 608 886 510

V oblasti překladatelských služeb spolupracujeme s jazykovou agenturou ANGLOSONIC již dlouhodobě. Nejvíce oceňujeme expresní termíny vyhotovení a jejich profesionální přístup. S dodanými překlady z oblasti obchodního práva či našeho specializovaného technického oboru jsme byli vždy spokojeni. K našim požadavkům pokaždé přistupují flexibilně a vstřícně.

Z těchto důvodů bez obav tvrdíme, že ANGLOSONIC je spolehlivý dodavatel překladů mezi jazyky angličtina – čeština.

Kontaktní telefon: +420 777 114 433 logo valasek
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023