• Reference
  Reference

  Jsme kreativní, vstřícní a neustále dbáme na vysoký standard
  našich služeb. Baví nás naplňovat všechny profesní výzvy.
  Nejvíce nás však motivuje spokojenost našich studentů
  i firemních klientů. Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci.

  Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Jazyková agentura ANGLOSONIC pro nás realizovala několik pobytových kurzů angličtiny v Beskydech a firemní výuku na pracovišti.

Před zahájením výuky proběhla nezávazná Ukázková lekce, kde jsme měli férovou možnost posoudit kvalitu výuky. Poté jsme si vyžádali jazykový audit. Získali jsme skutečný obraz o našich jazykových dovednostech a poznali jsme oblasti, kde se nejvíce potřebujeme zlepšit. Výuku jsme si přáli zacílit na specifickou slovní zásobu a přednostně rozvinout své komunikační dovednosti. Na základě našich požadavků nám metodik firmy ANGLOSONIC vypracoval učební plán na míru.

Celý náš tým se shoduje, že naše lekce angličtiny jsou zábavné a učení má efekt. Zkušení lektoři nás úspěšně rozmluvili. Získali jsme sebevědomí a jsme schopni samostatně řešit pracovní záležitosti v anglickém jazyce. Vidíme své zlepšení a výsledky. Jazykovou agenturu ANGLOSONIC hodnotíme jako kvalifikovaného a spolehlivého partnera, vhodného pro dlouhodobou spolupráci. Naše nároky na kvalitu a zacílení jazykových kurzů vždy profesionálně naplnili.

Kontaktní osoba:   Ing. Dalibor Lys cez logo
Kontaktní telefon: +420 606 777 834
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společně s manželkou jsme se potřebovali rychle zdokonalit v mluvení a poslechu před cestou do zahraničí. Zaujal nás Celodenní intenzivní kurz angličtiny firmy ANGLOSONIC. Na 4 dny jsme přijeli do Beskyd, pracovně jsme „vypli“ a plně se ponořili do angličtiny.

Výuka měla efekt, byla intenzivní a hodně nás to posunulo dál. Před kurzem jsme využili Skype Ukázkovou lekci, kde se nám lektorka plně věnovala, vyhodnotila naši jazykovou úroveň a zeptala se na naše potřeby a očekávání. Díky tomu Učební plán dokonale odpovídal našim požadavkům. Po 4 intenzivních dnech jsme odjížděli plni anglické slovní zásoby a beze studu z mluvení cizím jazykem.

Mentální a paměťové techniky i učení v hladině alfa nás nadchlo, naučili jsme se mnoho paměťových triků, které se nám hodí i v osobním životě. Pokud se chcete naučit anglicky kvalitně a zábavně, kurzy u ANGLOSONIC vřele doporučujeme.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Již třetím rokem využívám Individuální lekce angličtiny. Lektorka jazykové agentury ANGLOSONIC dojíždí ke mně domů. Výuka má příjemnou atmosféru a učební plán přesně odpovídá mým potřebám. Oceňuji vytrvalou podporu lektorky mě motivovat, ať maximálně mluvím anglicky při výuce i v soukromém životě. Často děláme poslechová cvičení a já získávám sebevědomí, protože mluvené angličtině konečně rozumím. Během lekcí jsem získala dovednosti pravohemisférového učení a začala jsem při samostudiu používat 5 jednoduchých technik, jak si slovíčka a celé věty rychle a trvale zapamatovat.

Baví mě se stále zlepšovat a těším se na každou další lekci. Všem začátečníkům i pokročilým studentům angličtiny doporučuji výuku u ANGLOSONIC. Je unikátní, zábavná a paměťové techniky skutečně fungují.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S cizinci komunikuji v práci a při cestování. Ráda jezdím opakovaně na Pobytové kurzy angličtiny v Beskydech pořádané jazykovou agenturou ANGLOSONIC. Byla jsem již 3 krát. Po celou dobu pobytu (4 dny) s námi čeští lektoři i rodilí mluvčí hovoří výhradně anglicky. Díky tomu se „přepnu“ na myšlení v angličtině a perfektně se rozmluvím. Naučila jsem se zásady 100% zapamatování a jednoduché mentální techniky, díky kterým se mohu na svou paměť spolehnout. Vidím svůj pokrok a konečně se nebojím mluvit anglicky.

Pokud se také potřebujete rozmluvit a zlepšit si paměť, kurzy pořádané firmou ANGLOSONIC jsou správnou volbou.

Kontaktní telefon: +420 602 589 082
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023