• Reference
  Reference

  Jsme kreativní, vstřícní a neustále dbáme na vysoký standard
  našich služeb. Baví nás naplňovat všechny profesní výzvy.
  Nejvíce nás však motivuje spokojenost našich studentů
  i firemních klientů. Podívejte se, jak nás hodnotí zákazníci.

  Kontaktujte nás UKÁZKOVÁ LEKCE ANGLIČTINY ZDARMA

Jazykovou agenturu ANGLOSONIC jsem si vybral proto, že mě zaujala nabídka výuky angličtiny podpořená Mentálními a paměťovými technikami. V rámci firemní výuky již dva roky využívám individuální lekce. Jsem velmi spokojen s přístupem lektora k mým požadavkům na učební plán. A oceňuji, že termíny lekcí vstřícně přizpůsobuje mému časovému harmonogramu. Přestože jsem pracovně vytížen, díky paměťovým technikám se mi učení daří a svůj pokrok v angličtině vidím každý týden.

Jako ředitel společnosti doporučuji agenturu ANGLOSONIC všem moderním firmám, které hledají profesionálního a spolehlivého partnera pro jazykové vzdělání v angličtině.

Kontaktní telefon: +420 774 127 745 monaokna
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jazykovými kurzy agentury ANGLOSONIC jsem nadšená. Dva semestry jsem navštěvovala Skupinový kurz pro 3 osoby, kde jsem se naučila pro mě zcela nové Techniky učení. Díky vyhodnocení mého testu paměti jsem získala uvědomění, jak vlastně paměť funguje a jak si slovní zásobu správně „zapamatovat“. Dnes využívám individuální Skype lekce angličtiny. Nemohu se vázat na pevný termín lekcí, protože jsem velmi pracovně vytížená. Současné termíny výuky s lektorem domlouvám operativně dle vlastních potřeb. Učení přes Skype realizuji buď v práci, nebo doma. Je to praktické a pohodlné, nemusím nikam dojíždět. Velkou výhodou je, že lekce jsou zaměřené především na konverzaci.

Jsem spokojená s individuálním přístupem lektora. Vždy přesně pozná, co potřebuji procvičit nejvíce. Můj názor je, že jazyková agentura ANGLOSONIC vyučuje profesionálně a pečlivě, s důrazem na osobní požadavky studentů.

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Angličtinu se učím teprve prvním rokem. Protože jsem začátečník a nemám právě nejlepší paměť, využil jsem seminář Mentální a paměťové techniky od vzdělávací agentury ANGLOSONIC. Praktické dovednosti, které jsem díky semináři za jeden den získal, mě motivovaly. Rozhodl jsem se, že se angličtinu zvládnu naučit. Nyní využívám soukromé lekce Prožitkové angličtiny a s lektorkou jsem na 100% spokojen. Gramatická témata pobíráme v mé kanceláři ve firmě a konverzační obraty i slovní zásobu procvičujeme přímo v terénu. Vše nové, co se naučím, mohu ihned využít v reálných situacích a tak si zvykám anglicky mluvit i myslet.

Skutečně jsem nevěděl, že existuje tolik jednoduchých způsobů a technik, jak si anglická slovíčka trvale udržet aktivní. Nyní jsem se zlepšil natolik, že si umím rychle zapamatovat celé věty i dialogy. A stejný pokrok přeji i Vám. S ANGLOSONIC to také zvládnete.

 

ipowKontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S agenturou ANGLOSONIC spolupracujeme v oblasti jazykového vzdělávání od roku 2014. Jsme nadšeni individuálním přístupem k našim potřebám a unikátní metodikou – Mentální a paměťové techniky. Získali jsme praktické dovednosti v pravohemisférovém učení. Všechny techniky jsou jednoduché a funkční. Podporují 100% zapamatování a rychlý pokrok v rozšíření slovní zásoby.

Lektoři flexibilně a profesionálně přizpůsobují obsah lekcí angličtiny našim aktuálním potřebám. Dle silných a slabších stránek studentů volí zaměření výuky na poslechové porozumění či získání sebevědomí v osobním mluveném projevu. Náš pokrok v angličtině je viditelný, především jsme připraveni používat angličtinu v obchodní praxi, tj. v osobní, telefonické či písemné komunikaci s našimi zahraničními obchodními partnery. Navíc se snadno domluvíme anglicky v potřebných situacích v osobním životě.

Z vlastní zkušenosti s úctou potvrzujeme, že ANGLOSONIC je vhodný partner pro dlouhodobou a efektivní spolupráci. Profesionálně vyřeší Vaše požadavky na praktické vzdělání v angličtině.

Kontaktní telefon: +420 556 880 940 TRASO LOGO
Kontaktní e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

facebook youtube
+420 608 728 877

Kéž jsou šťastny všechny bytosti

Zásady ochrany osobních údajů

© anglosonic.cz 2023